قتل دو زن از سوی یک قاتل سریالی در هرمزگان

[ad_1]

مرد قاتل در بندرعباس پس از دستگیری به دومین جنایت خود نیز اعتراف کرد.

این مرد با برقراری رابطه با زنان جوان، آنها را به قتل می‌رساند و جسدشان را نیز مثله می‌کرد.

به گزارش شهروند، مرد قاتل در بندرعباس پس از دستگیری به دومین جنایت خود نیز اعتراف کرد. این مرد با برقراری رابطه با زنان جوان، آنها را به قتل می‌رساند و جسدشان را نیز مثله می‌کرد. در حال حاضر تلاش پلیس برای یافتن جنایت‌های احتمالی دیگر مرد قاتل ادامه دارد.

اردیبهشت‌ ماه پرونده‌ای از کلانتری ١١بندرعباس تحت‌ موضوع ناپدیدشدن زن ٣٥ساله‌ای به نام فاطمه برای رسیدگی تخصصی به اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تحویل داده شد. بررسی‌های مقدماتی حاکی از آن بود زن جوان مدیر یک اغذیه‌فروشی است و از روز ٢٣ اردیبهشت‌ به صورت ناگهانی ناپدید شده و به خانه و محل کار خود مراجعه نکرده است.

 

با توجه به حساسیت موضوع و احتمال وقوع جنایت، تحقیقات میدانی و اطلاعاتی کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی در جهت پیدا‌شدن این زن جوان آغاز شد. با اقدامات خاص کارآگاهی و پلیسی و تحقیقات گسترده مشخص شد که او دو روز پیش از ناپدیدشدن، ارتباطات تلفنی زیادی با مردی به نام محمدرضا برقرار کرده و به اتفاق متهم خانه خود را ترک کرده است.

 

بنابراین با مشخص‌شدن این موضوع مخفیگاه متهم در شهرستان بندرعباس شناسایی و او طی یک عملیات ضربتی دستگیر شد و مورد بازجویی قرار گرفت. با توجه به برخورداری متهم از هوش و ذکاوت زیاد و معلومات قضائی، در تحقیقات مقدماتی با طراحی سناریوهای متفاوت سعی در فریب مأموران و کتمان واقعیت را داشت ولی در مواجهه با دلایل و مدارک لب به اعتراف گشود و به قتل فاطمه به انگیزه طلب پول اعتراف کرد. متهم در تحقیقات مدعی شد: «به‌خاطر وصول طلب مالی از مقتول نقشه‌ای طراحی کردم و به بهانه تأسیس یک رستوران از او به‌عنوان مدیر داخلی دعوت به همکاری کردم. برای آشنایی با کارگران رستوران او را به منزل خودم بردم و او را به قتل رساندم. پس از مثله و بسته‌بندی‌کردن مقتول، آن را در سطل‌های زباله انداختم.»

سردار عزیزاله ملکی، فرمانده انتظامی استان درباره این پرونده گفت: «با توجه به قتل مشابه دیگری که در‌ سال ٩١ به وقوع پیوسته بود، بررسی و تحقیقات بیشتر بر روی متهم انجام شد که متهم چاره‌ای جز بیان حقیقت نیافت و به قتل زن دیگری با همین شیوه در ‌سال ٩١ اعتراف کرد.»

سردار ملکی گفت که تحقیقات برای یافتن بقایای اجساد و کشف سرنخ‌های احتمالی دیگر پیرامون جنایت‌های مشابه از سوی متهم ادامه دارد.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *